İsimli Oltu Tesbihler

- İsimli oltu taşı tesbihlerimiz PAKET-1,PAKET-2 ve PAKET-3 şeklinde satışa sunulmuştur.

- PAKET - 1 Olan modelimiz firmamız tarafından Türkiye'de ilk olarak üretilen bir modeldir.Lütfen taklitlerinden kaçınınız . . .

(paket-1 modelimizin işlemelerinin tuğra kısımları isteğe göre üç hilal yada ayyıldız olarakda tasarlanabilir.)

- PAKET - 2 Olan modelimiz az işlemeli sade bir modeldir.

- PAKET - 3 Olan mdelimiz aslında paket-2 modelimizle bire bir aynıdır sadece metal kısımları gümüş değil gümüş kaplamadır.

Önemli Not : Tüm isimli tesbih modellerimizin harfleri plaka şeklidedir.Plaka harfler noktalama tekniği ile yapılan harflere kıyasla çok belirgindir.İsimli tesbihlerimizin harflerinde kesinlikle noktalama tekniği kullanmıyoruz..

Ödeme Seçenekleri : İsimli tesbihler kişiye özel yapıldığı için bu tesbihlerin kapıda ödeme seçeneği malesef yoktur.Kişiye özel olarak yapılan bu tesbihlerin ücretleri kredi kartıyla (bonus kredi kartınız var ise taksit yapma şansınız var)  yada havale,eft ile ödenmektedir.Kredi kartıyla ödeme yapmayı düşünen müşterilerimiz istediğiniz modeli site üzerinden onyl satın alabilirsiniz.Havale yada eft yapmak isterseniz sitemizde bulunan banka bilgilerimizi alarak para transferi yapabilirisiniz.Detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayınız...

Onyl Müşteri Hattımız : 0530.490.59.59

OLTU TAŞI  :  Oltu taşı çekildikçe pırıl pırıl parlayan çok özel bir doğal taşdır.İnsan sağlığına çok önemli faydaları vardır.Örneğin sinire ve strese iyi gelmekle beraber insana huzu verir...


Ürün Karşılaştır (0)


Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Gvenli Site